צביעת בית

חיפשת צביעת בית? הגעת למקום הנכון!

אנו צובעים את כל סוגי הבתים והמשרדים.

צביעת בית - כל מה שצריך לדעת

אחד המרכיבים המרכזיים בתחזוקה של בית, דירה או מבנה מסחרי, הוא השמירה על המראה והאסתטיקה במבנה. ומבן כל הדרכים לשמור על מראה מכובד ואיכותי, צביעת בית היא המרכיב המרכזי לצורך העניין. בשורות להלן נרחיב את היריעה באשר לדרכים לשמור על מראה איכותי ואסתטי, בדגש כל צביעת בית או מבנה בכללותו.

מהן הדרכים לשמור על האסתטיקה והמראה בדירות בתים פרטים ומבנים עסקיים? למה צביעת בית היא הדרך הטובה ביותר ומה היתרונות שלה? מהן העלויות של צביעת בתים פרטיים ודירות? אם יש לכם כוונה לבצע צביעת בית בקרוב ובכלל, זה המקום הנכון ביותר עבורכם.

למה צביעת בית היא הדרך הטובה ביותר

ואולם משננקטו כל הדרכים שאותם הזכרנו לעיל, ומשעבר זמן מאז הצביעה האחרונה של הקירות, לרוב לא נותרת כל אפשרות אחרת, אלא לבצע צביעת בית איכותית. לצביעת הבית יש כמה יתרונות, ישירים ועקיפים כאחד:

 

  • שיפור המראה והאסתטיקה: מאליו מובן כי צביעה של הבית היא הדרך האולטימטיבית לשמירה על המראה ועל האסתטיקה בבית. הצביעה משווה לבית מראה נקי, הבע אחיד ומחמיא.

 

  • תיקון של נזקים מצטברים: לפני הצביעה מתבצעת בדרך כלל עבודת הכנה של הקיר. לרוב, עבודת ההכנה דורשת ואפילו מחייבת ביצוע כמה פעולות. בראש וראשונה, חובה לחשוף היטב את כל הקיר, כדי למנוע אפשרות של צבע שפשוט ייפול מהקיר בהמשך. חשיפת הקיר גורמת לחשיפת בעיות שהיו נסתרות בקיר, חורים, סדקים ומקומות שיש צורך לבצע בהם תיקונים.

 

  • חשיפת רטיבות ובעיות נוספות: מעבר לבעיות האסתטיות הרגילות, ביצוע עבודות הכנה לפני צביעת בית יכולות לחשוף בעיות שהצבע פשוט הסתיר מתחתיו. עם הבעיות הללו ניתן למנות רטיבות, עובש ובעיות שהיו נחשפות ממילא מאוחר יותר, אבל חשיפה מוקדמת תסייע לטיפול מהיר בהן.

מהן העלויות של צביעת בית פרטי

אחד הגורמים המשמעותיים שמשפיע על ההחלטה באשר לצביעת הבית באופן כללי או של חלק ממנו, הוא המחיר. באופן עקרוני, המחירים מחושבים לפי מטר רבוע (מ"ר) או לפי קיר. המחיר עבור צביעת קיר בודד יכול לנוע בטווח שבין 450 ₪ לבין מחיר של 900 ₪. צביעת בית בשלמותו, העלות שלה נעה בטווח שבין 1,300 ₪ לבין 1,700 ₪ לחדר אחד. להלן כמה גורמים שיכולים להשפיע על המחיר:

 

  • הדירה ריקה או מלאה: אם הדירה ריקה, ההליך של צביעת בית הוא הרבה יותר פשוט ומהיר. כיוון שחלק מהגורמים למחיר הוא הזמן, חיסכון בזמן יוזיל אותו, מן הסתם. ככל שהדירה גדולה יותר, החיסכון בזמן משמעותי יותר.

 

  • מצב הקירות: אם עבודת ההכנה הנדרשת היא משמעותית ומסובכת יותר, הדבר עלול להשפיע על העלות של צביעת בית או דירת מגורים. בדרך כלל, לפני מתן הצעת המחיר, איש המקצוע ינסה לעמוד על הבעיות האפשריות בקירות.

 

  • צביעה חלקית או מלאה של הבית: אם בעלי הנכס מעוניינים לצבוע רק חלק ממנו, הסבר ישפיע מן הסתם על המחיר. ככל שהעבודה גדולה יותר, כך המיר יכול להיות מעט נמוך יותר.

 

  • סוג הצבע: יש מספר סוגי צבעים, שטווח המחירים שלהם משתנה. לפיכך, גם הבחירה ש סוג מסוים של צבע יכולה להשפיע על המחיר הסופי.

 

  • צביעת תקרות: לרוב, צביעת בית איננה כוללת מראש צביעה של התקרות. אם מעוניינים בה, המחיר יעלה בכמה עשרות אחוזים.

 

אבל הדבר החשוב ביותר שיש לדעת, הוא שלפני מתן ההצעה למחיר צביעת בית איש המקצוע צריך לראות את המקום. כל ניסיון לקבל הצעת מחיר טלפונית הוא בעייתי, ולרוב יוצר בעיות. איש מקצוע מיומן לא נותן הצעת מחיר לפני שהוא רואה בעין את המקום, עם הבעייתיות שלו.

מהן הדרכים לשמירה על האסתטיקה בצביעת בית

השמירה על המראה האסתטי, על השלמות ועל הניקיון של הנכס, איננה משהו שבעלי הנכס יכולים לבצע פעם אחת ולנות. מדובר בעבודה סיזיפית ונמשכת של ניקיון ותחזוקה, כולל הניקיון של הקירות.

אם על הקירות החיצוניים בבית מורכבים אריחים, יש לפעול לכך שהם לא יפלו ויצרו מראה או רושם אסתטי ירוד. בקירות הפנימיים בבית יש צורך גם כן לדאוג לניקיון. בנוסף, חשוב להימנע מתקיעת מסמרים או ברגים בקירות שלא לצורך. אבל בעיקר, חשוב לנקות מעת לעת את הקירות ולמנוע ככל שניתן הצטברות של לכלוך, אבק וכל סימן אחר.

שאלות נפוצות על צביעת בית

איש מקצוע שמבקש מקדמה "כדי לקנות חומרים" הוא ככל הנראה בדיוק האדם שלא כדאי לקחת לעבודה. עם זאת, נהוג לשלם מקדמה סמלית בעת סגירת העסקה, להוכחת הרצינות.

אם הקירות שלכם מלכולכים או שסתם בא לכם להתחדש, כדאי לכם להכנס לאתר שלנו עכשיו >>